Bachova květová terapie

Bachova květová terapie pro dokonalý účinek

Bachova terapie je jedna z nejdůležitějších částí pro správný výběr esencí a tedy pro jejich dokonalý účinek. Při terapii společně přijdeme na to, jaká je pravá příčina Vašeho problému, a které esence jsou pro Vás nejvhodnější. Každý člověk je jedinečná bytost a prožívání dané situace je individuální. Na stejnou situaci bude kupříkladu 5 lidí reagovat emocionálně úplně jinak. Např. u zkoušky může mít někdo strach, někdo si nevěří, někdo je netrpělivý a chce to mít za sebou, někdo panikaří a někdo je psychicky vyčerpaný. Proto je Bachova terapie výsostně individuální. A proto by měl mít každý člověk svoje esence na svoje pocity. Jak říkal dr. Bach, esence neléčí nemoc, ale člověka.

První terapie trvá zhruba 1-1,5h. Upřímnost k sobě a vůle chtít něco změnit, jsou velice důležité aspekty pro dokonalý účinek Bachových esencí. Samozřejmě zaručuji absolutní diskrétnost.

Možná je i konzultace přes email nebo po telefonu a následné zaslání užívací lahvičky.

Prostředkem této přírodní terapie je 38 druhů rostlinných esencí, které reagují na všechny negativní stavy lidské psychiky.

Tato alternativní květová terapie je postavená na filozofii, že psychický stav člověka ovlivňuje stav tělesný, tedy že tělesná nemoc není ničím jiným než disharmonií mezi duší a myslí.

Bachovy květové esence jsou výtažky z květů nejedovatých bylin rostoucích ve volné přírodě. Každá z těchto 38 esencí působí určitým způsobem na lidskou psychiku a jejich správná kombinace přináší psychickou rovnováhu a emoční vyrovnanost. Ve spolupráci s dobrým poradcem lze vybrat ty nejúčinnější esence, které Vám pomohou dosáhnout duševní pohody.

Tato metoda dokáže i skvěle doplnit klasickou lékařskou péči. (Je však nutné zdůraznit, že esence nenahrazují lékařskou péči – ovšem mohou ji krásně podporovat a ovlivněním naší psychiky urychlit uzdravování.)

Esence nejsou toxické, nemají vedlejší účinky a nelze se jimi předávkovat. Bachovy esence můžou užívat děti, dospělí, těhotné i kojící ženy a dokonce i zvířata.