Reference

Máte i Vy pozitivní zkušenosti s Bachovými esencemi? Chcete se o své zkušenosti podělit s ostatními? Chcete vyjádřit, jak Vám Bachova květová terapie pomohla?

Napište mi, ráda Vaše osobní zkušenosti zveřejním. Všechny reference jsou zveřejněné se souhlasem klientů.

„Jsem moc ráda, že jsme Bachovy esence od paní Maršíkové vyzkoušely. Dcera špatně snášela nástup do školky a během užívání první lahvičky se její stav zlepšil. Určitě si nechám namíchat raději ještě druhou lahvičku, kdyby se náhodou něco vrátilo a byla by potřeba dceři pomoci. Moc Vám děkuji.“ Katka

„Dobrý den Jano, chtěla jsem vám poděkovat za esence. Velmi mi pomohly a i povídání před nimi 🙂 Cítím se dobře a ekzem i pocení jsou v útlumu. Děkuji a všude doporučím. Jsem ráda, že jsme se potkaly a pomohla jste. Hezký den“ Hanka L

„Trvalo to déle (cca 5 týdnu) než se ustálil efekt esencí, ale musím říct, že je syn výrazně pozitivnější. Už pro něj není konec světa, že něco nezvládne vyslovit nebo mu někdo nerozumí. S ostatními stále moc nemluví, ale to neřeším, k tomu dozraje. Vztek k dětem polevil, ovládne se a neřeší vše hned násilím. Jak řešit konflikty ví, jen se to ještě musí sám lépe naučit. Jsem hlavně ráda, že už nemá tmu před očima a bezhlavě neublíží. Děkuji za pomoc a komunikaci, děláte skvělou práci :-)!“ Markéta

„Váš přístup je taková esence navíc. 🙂 Už po konzultaci se mi značně ulevilo a kapičky tento pocit jen posílily. Děkuji moc Klára S.“

„Nejprve jsem chtěla esence pouze pro syna, ale při konzultaci jsem pochopila, že by bylo dobré, abych je brala i já. A byla to pravda. Esence mi pomohly vnímat syna z jiného úhlu pohledu. Našla jsem si k němu cestu, která nás oba začala spojovat. Syn se po Bachovkách také zklidnil, ale nejdůležitější bylo to, že jsem se zklidnila já a začala ho přijímat takového, jaký je. Moc za vše děkuji. :-)“ Romana H.

„Chtěla bych poděkovat paní Janě a Bachovým esencím, díky kterým zhruba za 3 týdny porodím našeho vytouženého chlapečka😍. Po 5 letech snažení přirozenou cestou i přes umělé oplodnění, se zadařilo už zhruba po 2 měsících užívání Bachových esencí 😊. Ještě jednou velké díky 🙂. “ Lenka S.

„Jani, děkuji Vám za konzultaci a Bachovy květové esence. Byl to pro mě start do „nového“ života. Krásné dny přeje Alena R.“

„Opravdu děkuji. Dnes jsem zažila něco nepopsatelnýho. Uspávala jsem dceru a byla jsem klidná. Ona to cítila a nádherně usnula. Uvědomila jsem si, že nejsem roztěkaná, že něco musim dělat … Já ji uspala!! Pro někoho blbost, pro mě nejkrásnější narozeninový dárek. Ten klid v srdci je nádherný.“Klára L.

 

Děkuju moc paní Janě za to, že mi dala naději mít lepší dny a cítit se lépe nejen já, ale i můj syn s ADHD. Nejen tím, že jsem se mohla někomu svěřit se svými problémy, že mě dokázala podpořit a poradit, vyslechnout a dát mi šanci si dny maximálně užívat. Díky Bachovkám od paní Jany, jsme se synem v pohodě, v klidu, syn se srovnal z velké části a ve škole je na tom mnohem lépe. Už jen to, že Vás někdo chápe a podpoří je velký lék a Bachovky je tečka za větou!!!

Díky, že jste, Jani, a moc Vám přeju více spokojených zákazníků jako jsem já!!!“

 

Především děkuji Janině za konzultace, bez kterých by pomoc byla poloviční. Děkuji za její vstřícnost, porozumění, ochotu mi pomoct a diskrétnost. Vím, že se mohu na Janinu kdykoliv obrátit a absolutně se spolehnout. Dokáže pomoct a během konzultace přijít na podstatu trápení (problému), a připravit tak ty nejvhodnější esence přímo pro každého z nás. Nestačí si je jen koupit v obchodě, rozhovor s ní má sám o sobě silný terapeutický efekt a správný výběr esencí je velmi důležitý. Jedině tak se dostaví nejlepší účinky, kterým jsem zpočátku sama nevěřila. Díky ní a kapkám pozoruji na sobě změny a vše se má jinak, než dosud …

Bachovky mě naučily jinak smýšlet, dodaly mi pocit jistoty, postupně vymizel strach, který jsem prožívala téměř denně, naučila jsem se umět odpočívat, nelámat si hlavu s věcmi nebo lidmi, které nemám možnost změnit, více vnímám a užívám si přítomnost, jsem trpělivější a tolerantnější k dětem. Kapky mohu doporučit všem, je to úžasné kouzlo, které opravdu funguje. Počítám s nimi i do budoucna.“ Zuzka Ch.

 

Děkuji bohu za Bachovy esence! Jsem jemnější, klidnější, mé děti mě vnímají úplně jinak, mnohem lépe, tulíme se, rozumíme si … Jsem pozitivnější 🙂 Vím, že mám před sebou ještě hodně práce, ale již teď vnímám změnu k lepšímu.:-) Děkuji !!“ Martina K.

 

„Bachovky se ke mně dostaly v pravou chvíli. Změnila jsem zaměstnání a potřebovala překonat nervozitu a stres z nového prostředí. Jak mně se ulevilo! Pokračuji v konzultacích, kapičkám namíchaným na míru prostě věřím. Nyní se snažím žít svůj život podle svého a neprožívat trauma z toho, že by to blízké mohlo zklamat. I k tomu jsou Bachovky výborné a účinné, ale je k tomu rozhodně potřeba upřímné a otevřené promluvy s Janou, ke které mám velkou důvěru. Těžko to popsat, ale díky všem těm rozhovorům i Bachovkám se cítím mnohem lépe, štastněji a volněji.“ Hanka K.

 

 

Janičko moje… Děkuji na sto tisíckrát. Cítím se opravdu svobodně, volně dýchám, srdce osvobozené od negací. Po probuzení mé kroky směřují nejdřív do ledničky a až potom započnu vše ostatní.“ Verča Š.