Reference

Máte i vy pozitivní zkušenosti s Bachovými esencemi? Chcete se o své zkušenosti podělit s ostatními? Chcete vyjádřit, jak vám Bachova květová terapie pomohla?

Napište mi, ráda vaše osobní zkušenosti zveřejním.

Všechny reference jsou zveřejněné se souhlasem klientů.

 

„Chtěla bych poděkovat paní Janě a Bachovým esencím, díky kterým zhruba za 3 týdny porodím našeho vytouženého chlapečka😍. Po 5 letech snažení přirozenou cestou i přes umělé oplodnění, se zadařilo už zhruba po 2 měsících užívání Bachových esencí 😊. Ještě jednou velké díky 🙂. “ Lenka S.

 

„Jani, děkuji Vám za konzultaci a Bachovy květové esence. Byl to pro mě start do „nového“ života. Krásné dny přeje Alena R.“

 

„Opravdu děkuji. Dnes jsem zažila něco nepopsatelnýho. Uspávala jsem dceru a byla jsem klidná. Ona to cítila a nádherně usnula. Uvědomila jsem si, že nejsem roztěkaná, že něco musim dělat … Já ji uspala!! Pro někoho blbost, pro mě nejkrásnější narozeninový dárek. Ten klid v srdci je nádherný.“

Klára L.

 

Děkuju moc paní Janě za to, že mi dala naději mít lepší dny a cítit se lépe nejen já, ale i můj syn s ADHD. Nejen tím, že jsem se mohla někomu svěřit se svými problémy, že mě dokázala podpořit a poradit, vyslechnout a dát mi šanci si dny maximálně užívat. Díky Bachovkám od paní Jany, jsme se synem v pohodě, v klidu, syn se srovnal z velké části a ve škole je na tom mnohem lépe. Už jen to, že Vás někdo chápe a podpoří je velký lék a Bachovky je tečka za větou!!!

Díky, že jste, Jani, a moc Vám přeju více spokojených zákazníků jako jsem já!!!“

P.M.

 

Především děkuji Janině za konzultace, bez kterých by pomoc byla poloviční. Děkuji za její vstřícnost, porozumění, ochotu mi pomoct a diskrétnost. Vím, že se mohu na Janinu kdykoliv obrátit a absolutně se spolehnout. Dokáže pomoct a během konzultace přijít na podstatu trápení (problému), a připravit tak ty nejvhodnější esence přímo pro každého z nás. Nestačí si je jen koupit v obchodě, rozhovor s ní má sám o sobě silný terapeutický efekt a správný výběr esencí je velmi důležitý. Jedině tak se dostaví nejlepší účinky, kterým jsem zpočátku sama nevěřila. Díky ní a kapkám pozoruji na sobě změny a vše se má jinak, než dosud …

Bachovky mě naučily jinak smýšlet, dodaly mi pocit jistoty, postupně vymizel strach, který jsem prožívala téměř denně, naučila jsem se umět odpočívat, nelámat si hlavu s věcmi nebo lidmi, které nemám možnost změnit, více vnímám a užívám si přítomnost, jsem trpělivější a tolerantnější k dětem. Kapky mohu doporučit všem, je to úžasné kouzlo, které opravdu funguje. Počítám s nimi i do budoucna.“ Zuzka Ch.

 

Děkuji bohu za Bachovy esence! Jsem jemnější, klidnější, mé děti mě vnímají úplně jinak, mnohem lépe, tulíme se, rozumíme si … Jsem pozitivnější 🙂 Vím, že mám před sebou ještě hodně práce, ale již teď vnímám změnu k lepšímu.:-) Děkuji !!“ Martina K.

 

„Bachovky se ke mně dostaly v pravou chvíli. Změnila jsem zaměstnání a potřebovala překonat nervozitu a stres z nového prostředí. Jak mně se ulevilo! Pokračuji v konzultacích, kapičkám namíchaným na míru prostě věřím. Nyní se snažím žít svůj život podle svého a neprožívat trauma z toho, že by to blízké mohlo zklamat. I k tomu jsou Bachovky výborné a účinné, ale je k tomu rozhodně potřeba upřímné a otevřené promluvy s Janou, ke které mám velkou důvěru. Těžko to popsat, ale díky všem těm rozhovorům i Bachovkám se cítím mnohem lépe, štastněji a volněji.“ Hanka K.

 

 

Janičko moje… Děkuji na sto tisíckrát. Cítím se opravdu svobodně, volně dýchám, srdce osvobozené od negací. Po probuzení mé kroky směřují nejdřív do ledničky a až potom započnu vše ostatní.“ Verča Š.