Ceník

Poradenství a vhodný výběr Bachových esencí v Plzni a Klatovech.

K prožitkům mých klientů přistupuji s velikou pokorou a vzdávám se jakéhokoliv hodnocení. Všichni máme právo na prožívání vlastních pocitů. Poslední slovo ve výběru esencí má vždy klient. Zaručuji Vám absolutní diskrétnost.

 ZMĚNA CEN OD ZÁŘÍ 2019
Cena za osobní konzultaci pro 1 osobu včetně užívací lahvičky s esencemi: 450 Kč (od září 530 Kč)
Cena za konzultaci přes email včetně užívací lahvičky s esencemi: 400 Kč (od září 450 Kč) + poštovné (v případě platby předem na účet  50 Kč nebo při platbě na dobírku 99 Kč
Cena za konzultaci pro 2 členy rodiny nebo majitele + zvíře včetně dvou užívacích lahviček s esencemi: 665 Kč (od září 800 Kč)  (platí i pro konzultaci přes email)
Cena  za konzultaci a lahvičku s esencemi pro Vaše zvíře: 400 Kč
Cena lahvičky s esencemi dle vlastního výběru nebo se stejným složením jako předchozí: 215 Kč (od září 245 Kč)
Cena za konzultaci po užívání esencí (30 minut) včetně užívací lahvičky s esencemi: 315 Kč (od září 330 Kč)

V Plzni se konzultace konají na Lochotíně, v Klatovech pak v Dragounské ulici č. 404. Poradenství je možné i přes email. Počet emailů, které si mezi sebou vyměníme, nemá vliv na celkovou cenu služby. Vzájemnou komunikaci s klientem uzavírám v okamžiku, kdy společně cítíme, že jsme se dostali k jádru problému a zvolená směs Bachových esencí je ta pravá. Užívací lahvičku zašlu poštou, nebo je možné domluvit se na osobním předání. (Plzeň, Klatovy)